Spacious 1-Bed Flat In North Kensington

  • 50 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Spacious 1-Bed Flat In North Kensington Londen van 50 m² is gelegen op 7 km afstand van de London Eye en op 200 meter van Found and Vision. Dit appartement omvat voldoende ruimte voor het ontvangen van 3 personen in 1 slaapkamer.

Voor extra gemak is er een apart toilet en een douche beschikbaar in deze accommodatie. Bovendien zijn er ook een haardroger en handdoeken.

Spacious 1-Bed Flat In North Kensington is biedt een kitchenette met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden.

Het appartement is gelegen in de wijk Kensington and Chelsea van Londen dicht bij de St. Pius X Katholieke Kerk. Spacious 1-Bed Flat In North Kensington heeft een eersteklas locatie op 850 meter afstand van Ladbroke Grove metrostation. De accommodatie bevindt zich op 4 km afstand van de London Zoo. Het 1-badkamer appartement is binnen een paar straten van het treinstation Kensal Green.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Spacious 1-Bed Flat In North Kensington Londen
Spacious Flat In North Kensington
Mobiele prijsaanbieding

Spacious Flat In North Kensington

292 m van de accommodatie
Stylish And Cozy Studio Near Portobello Rd
Mobiele prijsaanbieding

Stylish And Cozy Studio Near Portobello Rd

9.1
Schitterend 10 beoordelingen
387 m van de accommodatie
USD 197 USD 177
per nacht
Modern Studio Near Alderson Street&Portobello - London
Mobiele prijsaanbieding

Modern Studio Near Alderson Street&Portobello - London

409 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    24 km

    Treinstations

    Kilburn High Road Railway Station
    2,2 km

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in de kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 20:30
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Spacious 1-Bed Flat In North Kensington gelegen?
      Spacious 1-Bed Flat In North Kensington is in de wijk Kensington and Chelsea van Londen gesitueerd, op 7 km afstand van de London Eye.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Spacious 1-Bed Flat In North Kensington?
      Populaire plekken in de buurt van Spacious 1-Bed Flat In North Kensington zijn onder andere de London Zoo, de London Eye, Found and Vision.
    • Hoeveel kost het om bij Spacious 1-Bed Flat In North Kensington te verblijven?
      Een overnachting in Spacious 1-Bed Flat In North Kensington kost £168.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere La Pia en The Eagle Ladbroke Grove restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er gratis Wi-Fi in Spacious 1-Bed Flat In North Kensington?
      Internet is gratis beschikbaar in Spacious 1-Bed Flat In North Kensington.
    • Is er een keuken in Spacious 1-Bed Flat In North Kensington?
      Bij Spacious 1-Bed Flat In North Kensington kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een waterkoker, een koelkast en een oven.
    • Wat is de afmeting van het appartement?
      Het appartement meet 50 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    24 km

    Treinstations

    Kilburn High Road Railway Station
    2,2 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Spacious 1-Bed Flat In North Kensington Londen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten